Kurban Bayramında...


Tur Programı

Saat: 21.30'da Malatya Avm Önü , Saat:22.00 Eski Belediye  önünden hareket ederek muhteşem doğasıyla bizi karşılayacak olan EGE'ye hareket ediyoruz. 

Bergama ilçesine vardığımızda Kardeşler Restoranda alacağımız kahvaltımız bizi bekliyor. Eski kent merkezindeki rengârenk evler arasından antik çağların Heykeltıraşlık ve Bilim merkezi durumundaki Bergama Akropolüne doğru yol alıyoruz. Burada 8 kişilik kabinlerle muhteşem manzaranın tadını çıkaracağımız teleferik yolculuğu ile ulaşıyoruz. Bergama’yı tüm dünyaya tanıtan Zeus sunağını gördükten sonra antik dünyanın en büyük kütüphanelerinden biri olan yapının kalıntılarının görülmesi, Athena ve Traian tapınaklarının görülmesini; Anadolu’nun en dik yamacına inşa edilmiş olan tiyatronun görülmesi izleyecektir. Buradan Dikili sahiline gidecek ve yaklaşık 2 saatlik yüzme ve dinlenme molası yapacağız. Mola sonunda aracımızı İzmir yönüne çevirerek Karşıyaka’yı tanıtacağız. Hatta şehir hatları vapuru ile Karşıyaka’dan Konak iskeleye bot turu yapıp Konak’ta aracımıza tekrara bineceğiz ve otelimize dığru yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği İzmir'deki otelimizde.

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Selçuk yönüne gidiyor ve dünyaca ünlü Efes Harabelerini geziyoruz. Pazar alanları, hamamları, Kuretler caddesi ile günümüz kentleşmesine taş çıkartan muhteşem Efes gezimizi 24000 kişilik tiyatro ziyareti ile sonlandırıyor ve Meryem Ana Evi olarak bilinen Panayır Dağının tepelerindeki gizemli Kiliseye yolculuk ediyoruz. Burada şifalı suları tattıktan sonra yörenin en tanınan köyü olan Şirince’ye hareket ediyor ve öğle molası veriyoruz. Moladan sonra antik dünyanın 7 harikasından biri sayılan Artemis Tapınağının kalıntılarını görecek ve sonrasında devşirme malzemeden yapılan İsa Bey Camiini gezeceğiz. Günümüzü Kuşadası merkez deki otelimize giriş yapıp akşam yemeği alarak sonlandırıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Kuşadası Kayhanbey Otel'de.

Bugünkü rotamız Didim. Apollon’a adanmış muhteşem büyüklükteki tapınağın gezilmesi sonrasında limanda bineceğimiz teknemiz bizi en az 3 tertemiz koyda yüzme molaları vererek gezdirecek. Öğle yemeğimiz de teknede alacağız. Bu dinlenme ve güneşlenme olanağını tattıktan sonra Kuşadası merkeze otelimize dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Kuşadası Kayhanbey Otel'de.

Otelimizden Menderes Ovası boyunca termal suları ile ünlü Pamukkale’ye seyahat ediyoruz. Öğleden önce Laodikya antik kentini gezeceğiz oradan da Hierapolis (Pamukkale Sit alanının) Güney kapısından teraslara varacağız. (Dileyen misafirlerimiz orijinal havuzda ekstra ücret karşılığı yüzme molası verebilir.) buradan Afyon yolundan gerekli molalar ardından Malatya’ya doğru yol alıyor ve Akşam saatlerinde Malatya’ya varıyor ve turumuzu bitiriyoruz… Başka turlarda görüşmek üzere… 

Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks otobüslerle Ulaşım,
 • Profesyonel uzman rehberlik hizmeti,
 • Yarım Pansiyon Konaklama (Kahvaltı, Akşam yemeği)
 • Bergama'da Kahvaltı.
 • Didim'de öğle yemekli Bot Turu,
 • Müze ve Ören yeri Giriş Ücretleri,
 • Efes ve Şirince Giriş Ücretleri,
 • Bergamada teleferik Ücreti,
 • Karşıyaka'da Bot turu ücreti,

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle yemekleri,
 • Özel harcamalar,
 • Bot turu esnasındaki içecekler,
 • Hierapolis Havuz Ücretleri.

Not: Turlarımızda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 – 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibas, 25-29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibas, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır.

0 422 322 41 88 numaralı çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir veya aşağıdaki formu doldurarak Müşteri Temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz !
Size en kısa sürede size cevap verilecektir.
Adınız :
Soyadınız :
E-Mail :
Telefonunuz :
Mesajınız :
Doğrulama Kodu: Doğrulama Resmi
0 422 322 41 88 numaralı çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir veya aşağıdaki formu doldurarak Müşteri Temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz !
Size en kısa sürede size cevap verilecektir.
Adınız :
Soyadınız :
E-Mail :
Telefonunuz :
Mesajınız :
Doğrulama Kodu: Doğrulama Resmi

Yorum Yazın

Erken rezervasyon otellerden, indirimli turlardan ilk siz haberdar olun...