PROMOSYON


Tur Programı

 Malatya Uçuşundan sonra Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde sabah saat 08:00'de buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1837 sayılı seferi ile saat 10:55'de Roma’ya hareket. Yerel saate göre 12:45'da Başkent Roma'ya varışımızın ardından yapılacak olan panoramik şehir turunda; Colesseum İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emmanuelle Anıtı, Roma Forum, Imperial Forum, Via Del Corso ve Circus Maximus görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize tansfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Akşam arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Yemekli Roma Gece Turu düzenlenecektir. Tur bitimi otelimize transfer.Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak tipik bir İtalyan şehri olan Napoli ve Vezüv Yanardağı'nın püskürmesiyle kül bulutu altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü antik şehir Pompei turu düzenlenecektir (90 €). Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Floransa'ya hareket. Rönesans’ın doğduğu şehir olan Floransa da yapılacak olan panoramik şehir turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Montecatini'de ki otelimize hareket. Odaların alınmasının ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Toscana bölgesinin meşhur kasaba ve şehirlerinden Siena, Pisa ve San Gimignano Turu düzenlenecektir (90 €).Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Venedik’e hareket;varışımızın ardından Gondollar şehri Venedik’te yapılacak olan panoramik şehir turunda San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol Turu'na katılabilirler (25 €). Tur bitimi otelimize transfer. Odaların alınmasının ardından serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Bled Gölü & Ljubljana Turu düzenlenecektir (90 €). Turumuzun ilk durağı şiirlere konu olmuş olan Bled gölü. Gezimiz Eski Yugoslavya`nın güçlü şehri, Slovenya`nın başkenti Ljubljana`da devam edecek. Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Milano'ya hareket.Varışımızın ardından yapılacak olan Milano şehir turunda Galleria, Duomo katedrali, Scala Meydanı, Fortezza görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize transfer. Odaların alınmasından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Como Gölü turu düzenlenecektir (40€). Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman.Rehberimizin belirleyeceği saatte Milano Havalimanı'na transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardında Türk Hava Yolları'nın TK1902 sefer sayılı uçuşu ile 14:00'da Malatya'ya hareket. Yerel saate göre 17:50'de Malatya Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

Genel Bilgiler

0 422 322 41 88 numaralı çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir veya aşağıdaki formu doldurarak Müşteri Temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz !
Size en kısa sürede size cevap verilecektir.
Adınız :
Soyadınız :
E-Mail :
Telefonunuz :
Mesajınız :
Doğrulama Kodu: Doğrulama Resmi
0 422 322 41 88 numaralı çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir veya aşağıdaki formu doldurarak Müşteri Temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz !
Size en kısa sürede size cevap verilecektir.
Adınız :
Soyadınız :
E-Mail :
Telefonunuz :
Mesajınız :
Doğrulama Kodu: Doğrulama Resmi

Yorum Yazın

Erken rezervasyon otellerden, indirimli turlardan ilk siz haberdar olun...