Lavantanın Büyüsü...


Tur Programı

Akşam 20:00 Malatya Park AVM önünden hareket ediyoruz.

EĞİRDİR GÖLÜ – HIZIRBEY CAMİİ – DÜNDARBEY MEDRESESİ – EĞİRDİR KALESİ – AKPINAR KÖYÜ – ISPARTA - SAGALASSOS ANTİK KENTİ

Eğirdir’deki otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Eğirdir’i keşfe başlıyoruz. Burada; Ulu Cami, Dündarbey Medresesi ve Eğirdir Kalesini gezerek Akpınar Köyüne çıkarak Eğirdir Gölünün eşsiz manzarasının fotoğrafını alıyoruz. Ardından, Ağlasun dağının güney eteklerinde, 1400 – 1700 m yükseklikteki meyilli bir arazi üzerine kurulan, Antik Yunan’da Pisidya’nın başkenti olan Sagalassos Antik Kenti’ne gidiyoruz. Çeşmelerinin görkemi, dünyanın en yüksek rakımlı, 9000 kişilik tiyatrosu ve kendine has kaya mezarları ile bilinen Sagalassos Antik Kenti gezimiz sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

KUYUCAK KÖYÜ LAVANTA BAHÇELERİ – ANKARA

Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrasında otelden ayrılıp, Isparta’nın Lavanta üretimi ile meşhur Keçiborlu ilçesinin Kuyucak Köyüne gidiyoruz. Turda öncelikle bahçelere giderek Lavanta Bahçeleri gezilecektir. Burada dilediğimiz kadar kalıp fotoğraf çekiyoruz. Ayrıca dileyen katılımcılarımız lavanta kesimi yaparak oluşturdukları demetleri yanlarında götürebilmektedir. Burada oluşturulan reyonlarda köylülerin kendi ürettiği lavanta ürünleri (yağ, su, sabun, çay vb.), lavanta balı ve diğer köy ürünlerinden alma imkânımız olacaktır. Ardından, Kerpiç, taş ve ahşap yapılardan oluşan geleneksel Kuyucak evleri arasında yapacağımız gezimiz ardından, Malatya'ya hareket ediyoruz. Bir başka Adiyat Turizm seyahatinde görüşmek üzere sizlerden ayrılıyoruz.

Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Tur otobüsü ile ulaşım,
  • 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,
  • Akşam yemekleri (1),
  • Kahvaltı (2),
  • Rehberlik hizmetleri,
  • Milli park ve müze giriş ücretleri,
  • Adiyat Turizm refakati ve ulaşım esnasında zengin sıcak soğuk ve ara ikramlar…

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

  • Özel harcamalar,
  • Öğle yemekleri,
  • Yemeklerde menü dışında alınacak içecekler

Not: ***      Turlarımızda 11 - 16 kişi arası kayıtlarda lüx minibüs, 17 – 24 kişi arası kayıtlarda 27 kişilik lüx midibas, 25-29 kişi arası kayıtlarda 31 kişilik lüx midibas, 30-45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır.

 

0 422 322 41 88 numaralı çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir veya aşağıdaki formu doldurarak Müşteri Temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz !
Size en kısa sürede size cevap verilecektir.
Adınız :
Soyadınız :
E-Mail :
Telefonunuz :
Mesajınız :
Doğrulama Kodu: Doğrulama Resmi
0 422 322 41 88 numaralı çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir veya aşağıdaki formu doldurarak Müşteri Temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz !
Size en kısa sürede size cevap verilecektir.
Adınız :
Soyadınız :
E-Mail :
Telefonunuz :
Mesajınız :
Doğrulama Kodu: Doğrulama Resmi

Yorum Yazın

Erken rezervasyon otellerden, indirimli turlardan ilk siz haberdar olun...