GİTMEYEN KALMASIN ÖZEL FİYATLA


Tur Programı

30 Ocak 2017 Pazartesi

Malatya bağlantılı uçuşumuzun ardından,İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali girişindeki güvenlik kontrolünden sonra Adiyat Turizm bankosu önünde buluşma saati: . Türk Hava Havayolları kontuarında yapılacak bilet ve bagaj işlemlerinin yapılması. Ardından TK Sefer Sayılı Uçuş ile Yanbu'ya uçuş saati: .Yanbu'ya varış saati (Yerel Saatle):. Klimalı otobüs ile Medine Normal Tip WL Oteline transfer ve yerleşme, bir süre istirahatin ardından selamlama için Mescid-i Nebevi’ye hocamız eşliğinde gidilecek. Akşam yemeği ve geceleme otelimizdedir.

Bugün Medine Ziyaret Yerlerine Gidiyoruz
Otel lobisinde Buluşma saati: 06:30. Grubumuz toparlandıktan sonra yarım günlük Medine ziyaretleri turuna gidilecek. Medine çevresinde bulunan Uhud Şehitliği, İki Kıbleli Mescid, Hendek Savaşı bölgesi ve Kuba Mescidi’ne ziyaret turu yapılacak. Öğle namazını Mescidi Nebevi de eda edeceğiz. Öğle namazından sonra serbest ibadet imkanına sahipsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizdedir.

3 Şubat 2017 Cuma
Sabah kahvaltısından sonra odalarımızda İhram hazırlıklarımızı yaptıktan sonra saat otel lobisinde buluşarak Mekke’ye doğru hareket edeceğiz. Zülhuleyfe mescidinde ihram namazlarımızı kılarak topluca niyet yaptıktan sonra klimalı otobüslerle Mekke’ye hareket edilecek. Takribi 5-6 saatlik bir yolculuktan sonra Mekke’deki Fatih Plaza vb. otelimize varış. Otelimize yerleşip bir süre istirahat ettikten sonra hocalarımızın rehberliğinde umre ibadetimizi yerine getireceğiz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizdedir.

Bugün Mekke Ziyaret Yerlerine Gidiyoruz.Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina, Akabe, Nur Dağı, Cennet-ül Mualla, Cin Mescid-i, Hz.Muhammed (s.a.v) Doğduğu Ev ziyaretlerini yapıyoruz.
Otel lobisinde Buluşma saati: 06:30. Grubumuz toparlandıktan sonra yarım günlük Mekke ziyaretleri turuna gidilecek. Hac güzergâhı olan Arafat, Müzdelife, Mina parkuru ile Sevr Dağı ve Mağarası, Nur Dağı ve Hira Mağarası, Cennet-i Mualla kabristanlığı ve Cin Mescid-i ziyaretleri topluca rehberlerimizin önderliğinde gerçekleştirilecektir.Akşam Yemeği ve geceleme otelimizdedir.

Bugün Cirane Bölgesinden Umre Yapıyoruz yatsı namazından sonra, Saat 21:00 otel lobisinde buluşulacak ve Cirane bölgesine gidilerek arzu edenler için Umre yapma imkânı olacaktır. Umre yapmak isteyen yolcularımızın ihramlı olarak gelmeleri önemle rica olunur.

Bugün Mekke'den ayrılıyoruz. Kâbe’de son tavafımız yapılacak. Saat otel lobisinde buluşarak CİDDE HAVALİMANI 'na doğru klimalı otobüslerimiz ile hareket edeceğiz. Havalimanında TK sefer sayılı uçak ile saat İstanbul Atatürk uçacağız. Yerel Saatle İstanbul Atatürk Havalimanına varış. Bir dahaki umre seyahatimizde buluşmak üzere,İstanbul Atatürk aktarmalı uçuş ile Malatya'ya varış.....

Genel Bilgiler

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Belirtilen Hava Yolları ile ekonomik sınıfı tarifeli veya ilave sefer uçak bileti ücreti.
Belirtilen otellerde belirtilen şekilde konaklama.
Mekke-Medine/Medine-Mekke arası klimalı otobüsler ile transfer.
Mekke-Medine Ziyaretleri, klimalı otobüsler ile.
Vize,Diyanet Kartı ve Seyahat Sigortası.
Tüm Havalimanı Otel Havalimanı transferleri ile Güleryüz ve farkını hissedeceğiniz,Adiyat Turizm Rehberlik Hizmeti
Tabldot Usulü Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği, Öğlen ise Kumanya dahildir.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

KİŞİSEL HARÇAMALAR

Notlar

Tur programımız elimizde olmayan sebeplerden dolayı seyahat akışına göre program içeriği aynı kalmak şartı ile değişebilir, Anlayışınız için teşekkür ederiz.

0 422 322 41 88 numaralı çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir veya aşağıdaki formu doldurarak Müşteri Temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz !
Size en kısa sürede size cevap verilecektir.
Adınız :
Soyadınız :
E-Mail :
Telefonunuz :
Mesajınız :
Doğrulama Kodu: Doğrulama Resmi
0 422 322 41 88 numaralı çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilir veya aşağıdaki formu doldurarak Müşteri Temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz !
Size en kısa sürede size cevap verilecektir.
Adınız :
Soyadınız :
E-Mail :
Telefonunuz :
Mesajınız :
Doğrulama Kodu: Doğrulama Resmi

Yorum Yazın

Erken rezervasyon otellerden, indirimli turlardan ilk siz haberdar olun...